Penzion Mauritz

Naše reference

U nás si svou dovolenou opravdu užijete, stejně jako autoři těchto recenzí 🙂

Naprostá spokojenost se vším. Byli jsme ve skupině 4 rodin s dětmi cca 6-10 let. Každá rodina měla svůj apartmán. Jde o velmi útulný penzion, prostorné pokoje s kuchyňkou, my ale využívali výborné domácí jídlo, velmi přívětivý pan správce, panovala atmosféra jako u kamarádů na chalupě. S takovým přístupem plným pohody a důvěry jsem se už dlouho nesetkala. A děti byly nadšené, lítali po okolních loukách, hráli ping pong ve stodole, pozorovali jak kočka loví myši, dělali jsme si za stodolou ohýnek, naprostá idyla. A málem bych zapomněla, mají tam výběr moc dobrých vín. Velmi doporučuji všem:-).
Kamila  P.

Dostali jsme naprosto luxusní apartmán (Pyramida), spousta místa, 2x záchod a sprchový kout plus spací patro, které děti využily různým způsobem. Kouzelné prostředí s geniem loci, příjemný pan správce takřka nepřetržitě k dispozici, skvělá kuchyně – ráno bohatý švédský stůl (domácí buchty a koláče!) a chutné večeře. Vychlazený Bernard na čepu a skvělý mošt místo limonád. A samozřejmě Šumava všude kolem! Doporučujeme a budeme se rádi vracet!.
Adéla

Od příjezdu až po odjezd jsme se cítili velmi dobře a spokojeně. Pan provozní a pan vrchní v restauraci byli velmi vstřícní. Jídlo vynikající, ubytování na velmi dobré úrovni. Jsme rozhodnuti se do Penzionu Mauritz vrátit. DĚKUJEME.
Karel  V.

Penzion Mauritz se nedá hodnotit jinak než na výbornou! V penzionu jsme byli již podruhé a stále si drží skvělou úroveň – výborné jídlo, bohaté snídaně, útulné a čisté pokoje, vstřícný personál a takto bych mohla pokračovat dále… Ke všemu má penzion skvělou výchozí pozici pro cykloturistiku – dá se vydat do všech směrů na krásné vyjížďky jak pro zdatné sportovce tak pro rodiny s dětmi. Potěší také sauna a točený Bernard. Do této oblasti opravdu jedině do Mauritzu – a nepochybuji, že se tam zakrátko vydáme znovu 🙂
Žižková K.

Co dodat a jak psát pokaždé jinak v superlativech 🙂 Naše opakované „návraty“ hovoří za vše.
Skvělé prostředí penzionu s neopakovatelnou atmosférou v krásném prostředí, individuální péče, výborná domácí strava (jediný problém neztloustnout :-), „štěstím“ penzionu je osoba správce p. Klučara.
Takže zase příště. Je už to trochu (pozitivní) závislost.
Irena K.

Skvělá poloha penzionu z hlediska provozovaných aktivit- cykloturistika, kanoing, turistika, houbaření, v zimě dosah areálu Hochficht v Rakousku v kombinaci s osobou správce pana Karla Klučara, který z pobytu v Bělé vytvoří skvělý zážitek (výborná kuchyně a nabídka nápojů, perfektní čistota areálu i ubytovacích prostor, vstřícnost a ochota ihned řešit i sebemenší požadavky hostů, příjemné vystupování) pro mě a mého muže vytváří vždy skvělý zážitek. O pobytu v penzionu Mauritz lze podávat podle našich zkušeností jen kladné reference a dokladem naší spokojenosti jsou 4 realizované pobyty v posledních 3 letech v rozsahu 1-2 týdny a nyní plánovaná návštěva víkendu ( Stožecká brusle). Hodnocení hvězdičkami se mi na mém internetovém prohlížeči nezobrazuje, tak výslovně ke všem kategoriím otázek dávám 5*- maximální spokojenost
Martina D.

Atmosféra působí až rodinně. Personál velmi vstřícný. Jídlo výborné – a to jsme toho v okolí Lipna zkusili nemálo (např. restaurace ve 4* hotelech). Pro děti naprostá špička – pískoviště, houpačky, pingpong, průlezky, skluzavka, badminton. Cca 30m od výjezdu z penzionu napojení na cyklostezku (Horní Planá, Nová pec), dále potěší sauna, bohaté snídaně a ještě jednou velmi vstřícný personál. Budeme se rádi vracet i v budoucnu.
Bob N.

Nadšené reference sbíráme i na Facebooku, Google a Mapy.cz, děkujeme!

    Rychlý dotaz